KALİTE POLİTİKASI

KALİTE

Kaliteli İşçilik

İmalat sürecinin her aşamasında titiz, çözüm odaklı ve konusunda uzman bir ekibin özverili çalışması vardır.

Güven

Yıllardır müşterilerimizle sürdürdüğümüz karşılıklı güvenilirlik en önemli sermayemiz olmaya devam ediyor.

Teknoloji

Sektöründeki güncel üretim teknolojilerini takip ederek gerekli makine- teçhizat yatırımlarını yaparak müşterilerimize katma değer sunuyoruz.

İnovasyon

Yıllardır sürdürdüğümüz çözüm odaklı anlayışın getirileri ile işimize farklı bakış açıları ile verimlilik katmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

UMUT ÇETİN DEMİR ÇELİK OLARAK;

  • Müşterilerimizin beklentilerine uygun,güvenilir,hızlı,dinamik ve iş ahlakına uygun anlayışla üretim yapmak,
  • Yüksek verimliliği hedef alarak gerekli faaliyetleri planlamak ve uygulamak, Sürekli eğitim faaliyetleri ile personel gelişimini en üst seviyeye çıkarmak,
  • Kalite Yönetim Sistemimizin etkinliğini ve müşterilerimizin memnuniyetini sürekli iyileştirerek, sektörde en iyi yere gelmek, KALİTE POLİTİKAMIZDIR.

Kalite yönetim sistemimizin, uluslararası ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi standardı gereklerine uygun, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve toplumumuzun beklentilerine hizmet eden, sürekli geliştirilen ve yaşayan bir araç olmasını taahhüt ederiz.

Müşterilerimize kalite, fiyat ve zamanında teslimat konusunda vereceğimiz güven geleceğimizin teminatıdır. Hedeflerimize ulaşabilmemizin yolu firma politikamıza bağlılıktan geçmektedir.

Bu politikadan tüm UMUT ÇETİN DEMİR ÇELİK çalışanları sorumludur.