HAKKIMIZDA

ÜRÜNLERİMİZ

Kaliteli İşçilik

İmalat sürecinin her aşamasında titiz, çözüm odaklı ve konusunda uzman bir ekibin özverili çalışması vardır.

Güven

Yıllardır müşterilerimizle sürdürdüğümüz karşılıklı güvenilirlik en önemli sermayemiz olmaya devam ediyor.

Teknoloji

Sektöründeki güncel üretim teknolojilerini takip ederek gerekli makine- teçhizat yatırımlarını yaparak müşterilerimize katma değer sunuyoruz.

İnovasyon

Yıllardır sürdürdüğümüz çözüm odaklı anlayışın getirileri ile işimize farklı bakış açıları ile verimlilik katmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

HAKKIMIZDA

Umut Çetin Demir Çelik yaklaşık 15 yıllık tecrübe birikimi ardından kurulduğu günden bu yana teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla üretimlerine ve yatırımlarına devam etmektedir.

Firmamızda bulunan zengin vasıflı çelik stoğun yanı sıra sıcak ve soğuk çekme tesisleri ile yurtiçi ve yurtdışı satış yaptığımız tüm müşterilerimize sektörde haklı olarak geldiğimiz nokta için var gücümüzle çalıştığımızı ortaya koymaktayız.

Ürünlerimiz endüstriyel sanayi kollarının hepsine hitap etmekle birlikte ağırlık olarak otomotiv, makina imalatı, bağlantı elemanları sektörü ve savunma sanayisinde geniş yer bulmaktadır.

KALİTE POLİTİKASI

Umut Çetin Demir Çelik kalite politikası, sahip olduğumuz  demir-çelik söktöründeki üretim tecrübesi, sahip olduğumuz  son teknoloji, deneyimli bilgi birikimi ve konusunda uzman nitelikli iş gücümüzle, sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşları arasında yer alan firmamızın örnek ve rekabetçi yapısının sürekliliğini sağlamaktır.

MİSYON ve VİZYON

Umut Çetin Demir Çelik kaliteden ödün vermeyen, Avrupa standartlarında üretim yaparken aynı zamanda uzun yılların tecrübe birikimi ile birlikte en yeni teknolojiyi kullanan, müşteri memnuniyetine önem veren yenilikçi ve öncü bir firmadır. Kalite ve müşteri memnuniyeti asla taviz vermediğimiz iki önemli unsurdur. En önemli değerlerimiz, dürüstlük, iş bilinci ve devamlılıktır.

Türkiye’de sektöre yön verecek, en önde gelen firmalardan biri olmak en büyük hedefimizdir. Bu hedef vizyonumuzu oluşturmakla beraber, kısa vadedeki amacımız her zaman daha da iyisini yapmaktır.