YAPI ÇELİKLERİ

ÜRÜNLERİMİZ

Kaliteli İşçilik

İmalat sürecinin her aşamasında titiz, çözüm odaklı ve konusunda uzman bir ekibin özverili çalışması vardır.

Güven

Yıllardır müşterilerimizle sürdürdüğümüz karşılıklı güvenilirlik en önemli sermayemiz olmaya devam ediyor.

Teknoloji

Sektöründeki güncel üretim teknolojilerini takip ederek gerekli makine- teçhizat yatırımlarını yaparak müşterilerimize katma değer sunuyoruz.

İnovasyon

Yıllardır sürdürdüğümüz çözüm odaklı anlayışın getirileri ile işimize farklı bakış açıları ile verimlilik katmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

YAPI ÇELİKLERİ

Yapı çelikleri, inşaat sektöründe en sık kullanılan çelik tipleri arasında yer alır. Umut Çetin Demir Çelik olarak, müşterilerimize en kaliteli yapı çelikleri sunmak için çalışıyoruz. 

Yapı çelikleri, yapısal mukavemet ve dayanıklılık sağlamak için kullanılır. Umut Çetin Demir Çelik olarak, müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun yapı çelikleri sunuyoruz. Binanızın güvenliği ve dayanıklılığı için en kaliteli yapı çeliklerini tercih etmelisiniz. İyi bir yapı çeliği, binanızın sağlam ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

Yapı çelikleri ile ilgili ihtiyaçlarınız için müşterilerimize en kaliteli yapı çelikleri hakkında bilgi vermek istiyoruz. Umut Çetin Demir Çelik olarak, yılların tecrübesi ve uzman kadromuzla müşterilerimize en uygun yapı çelikleri çözümlerini sunuyoruz.

Siz de güvenli, sağlam ve dayanıklı bir yapı için en kaliteli yapı çeliklerini tercih edin. Umut Çetin Demir Çelik olarak, her zaman müşterilerimizin yanındayız ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz. 

TEKNİK BİLGİLER

Yapı Çelikleri, karbon miktarı düşük olup alaşım içermeyen, fosfor ve azot yapısına dahil edilip üretimde kullanılan hammadde ve yöntemleri itibari ile mangan, silisyum, bakır ve kükürt elementleri dahil edilmiş olup sıcak şekillendirme ile normalize edilen ve soğuk çekilmiş türlerinde çekmeye karşı dayanıklılık ve akma sınırlarının dikkate alındığı endüstriyel ve yapı alanlarına ait uygulamalarda geniş bir kullanım alanı olan çeliklere verilen addır.

Yapı Çelikleri Fiyatları

İhtiyaç duyduğunuz Yapı Çelikleri fiyatları talep edilen malzemenin cins, ebat ve ağırlık miktarına  göre değişiklik gösterebilmektedir. En uygun fiyata ve en kaliteli yapı çelikleri fiyatı almak için bizi 0212 212 19 19 numaralı telefondan arayabilir ya da umut@umutcetindemircelik.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

KALİTE

S235JR, S235J2G3 (St37-2), S275JR, S275J2G3 (St44-2), S355JO, S355JR, S355J2G3 (ST52 -3), E235 (ST50-2), E335 (ST60-2), E360 (ST70-2)

UMUT ÇETİN DEMİR ÇELİK

Kurulduğu günden bu yana çelik alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ve kurumsal çalışma anlayışı ile hizmet vermekteyiz.