YAY ÇELİKLERİ

ÜRÜNLERİMİZ

Kaliteli İşçilik

İmalat sürecinin her aşamasında titiz, çözüm odaklı ve konusunda uzman bir ekibin özverili çalışması vardır.

Güven

Yıllardır müşterilerimizle sürdürdüğümüz karşılıklı güvenilirlik en önemli sermayemiz olmaya devam ediyor.

Teknoloji

Sektöründeki güncel üretim teknolojilerini takip ederek gerekli makine- teçhizat yatırımlarını yaparak müşterilerimize katma değer sunuyoruz.

İnovasyon

Yıllardır sürdürdüğümüz çözüm odaklı anlayışın getirileri ile işimize farklı bakış açıları ile verimlilik katmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

YAY ÇELİKLERİ

Umut Çetin Demir Çelik firması, yay çelikleri alanında müşterilerine yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktadır. Eğer siz de yay çelikleri ihtiyacınız için güvenilir bir tedarikçi arıyorsanız, doğru adrestesiniz.

Firmamız, yılların tecrübesiyle sektörde öncü konumdadır ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla tanınmaktadır. Yay çelikleri konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, her türlü ihtiyacınıza yönelik çözümler sunmaktadır.

Üstün kalite standartlarına sahip ürünleri, uygun fiyat politikası ve zamanında teslimatları ile müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunuyoruz. Ayrıca, müşterilerimize özel çözümler sunarak iş birliğimizi uzun süreli hale getiriyoruz.

Siz de yay çelikleri ihtiyacınız için doğru tedarikçiyi arıyorsanız, Umut Çetin Demir Çelik firması olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Kaliteli ürünlerimizle, sizlere en iyi hizmeti sunmak için hazırız.

TEKNİK BİLGİLER

Yay şekline uygun özellikler barındıran bu çeliklerde aranılan şartlar, yeterli yük dayanımına karşı güçlü olması, esneme oranının yüksek olması, kırılmaya karşı son derece güçlü olması söylenebilir.

Bu çelik türü imalatında en çok dikkat edilmesi gereken nokta parçaların birbiri ile kaynak edilmesidir. Yüzeyde oluşacak olan çentik etkisi, ısıl işlem sonucu iç çatlamalar, malzemenin sertliğini etkileyen bir takım olaylar vb. durumlar malzemenin kırılma etkisini arttıran faktörlerin başında gelmektedir.

Yay Çelikleri Fiyatları

İhtiyaç duyduğunuz Yay Çelikleri fiyatları talep edilen malzemenin cins, ebat ve ağırlık miktarına  göre değişiklik gösterebilmektedir. En uygun fiyata ve en kaliteli yay çelikleri fiyatı almak için bizi 0212 212 19 19 numaralı telefondan arayabilir ya da umut@umutcetindemircelik.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

KALİTE

60SiMn5, 55Cr3(SAE5155), 50CrV4 (SAE6150), 58CrV4

UMUT ÇETİN DEMİR ÇELİK

Kurulduğu günden bu yana çelik alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ve kurumsal çalışma anlayışı ile hizmet vermekteyiz.