CR6 İMALAT ÇELİĞİ

ÜRÜNLERİMİZ

Kaliteli İşçilik

İmalat sürecinin her aşamasında titiz, çözüm odaklı ve konusunda uzman bir ekibin özverili çalışması vardır.

Güven

Yıllardır müşterilerimizle sürdürdüğümüz karşılıklı güvenilirlik en önemli sermayemiz olmaya devam ediyor.

Teknoloji

Sektöründeki güncel üretim teknolojilerini takip ederek gerekli makine- teçhizat yatırımlarını yaparak müşterilerimize katma değer sunuyoruz.

İnovasyon

Yıllardır sürdürdüğümüz çözüm odaklı anlayışın getirileri ile işimize farklı bakış açıları ile verimlilik katmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İMALAT ÇELİKLERİ

CR6 imalat çeliği, yüksek mukavemetli ve aşınma direnci yüksek bir çelik türüdür ve birçok endüstriyel uygulama için idealdir. Bu çelik, ağırlıklı olarak yüksek sıcaklık ve basınç altındaki parçaların imalatında kullanılır.

CR6 imalat çeliği, krom ve molibden gibi yüksek alaşım içeriği sayesinde, yüksek sıcaklıkta ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Ayrıca, yüksek mukavemeti sayesinde, diğer çelik türlerine kıyasla daha uzun ömürlüdür.

Bu özellikleri nedeniyle, CR6 imalat çeliği, rafineri ekipmanları, petrokimya tesisleri, enerji üretim tesisleri, çimento fabrikaları, madencilik ve metalürji endüstrileri gibi birçok endüstriyel uygulamada kullanılır.

CR6 imalat çeliği arıyorsanız, Umut Çetin Demir Çelik olarak sizin için en uygun çeliği seçmenize ve işleme yöntemlerine yardımcı olabiliriz. Ayrıca, kaliteli çeliklerin uygun bir şekilde depolanması ve taşınması, malzemenin kalitesini korumak için önemlidir.

CR6 imalat çeliği, yüksek alaşım içeriği sayesinde yüksek mukavemet, aşınma direnci ve dayanıklılık özelliklerine sahip bir çelik türüdür. Endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır ve Umut Çetin Demir Çelik olarak demir-çelik sektöründeki yılların verdiği tecrübe ile ihtiyaçlarınıza uygun doğru çelik seçiminde yardımcı olabiliriz.

TEKNİK BİLGİLER

İmalat çeliklerinin yüksek miktarda karbon içermesi nedeni ile çeliğin sertleşme oranını arttıran  bir özellik mevcuttur. Bu sayede karbon kullanım oranına bağlı olarak CR6 İmalat Çeliklerinin sertleşebilme özellikleri bir hayli yüksektir.

Sanayinin her türlü alanında yoğun bir şekilde kullanılan CR6 İmalat Çelikleri, millerden pimlere dişlilerden kalıp setlerine kadar çok  yaygın bir kullanım ağına sahiptir.

İMALAT ÇELİĞİ FİYATLARI

İhtiyaç duyduğunuz İmalat çeliği fiyatları talep edilen malzemenin cins, ebat ve ağırlık miktarına  göre değişiklik gösterebilmektedir. En uygun fiyata ve en kaliteli imalat çeliği fiyatı almak için bizi 0212 212 19 19 numaralı telefondan arayabilir ya da umut@umutcetindemircelik.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

KALİTE

SAE 1030, SAE 1040, SAE 1050, SAE 1060, ST50, ST52-3,ST60, ST70, C30,C40, C50 ve C60’dır.

C30R, C40R, C50R, C60R olarak bilinen imalat çelikleri kükürt ilaveli çeliklerdir. Kükürt ilavesi ortalama % 0,020 – 0,035 aralığında yer almaktadır.


İMALAT ÇELİKLERİ ( C45 1040 1035 1050 1030 1018 1020 CR6 )

UMUT ÇETİN DEMİR ÇELİK

Kurulduğu günden bu yana çelik alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ve kurumsal çalışma anlayışı ile hizmet vermekteyiz.